להתאמה אישית אונליין ורכישה - התקשרי עכשיו! 03-9155683

סדרת טיפוח חדשה לאישה האורבנית

הגשם מאחורינו, השמש זורחת, וממש בקרוב נכנסים לשגרת קיץ. זה אומר שחם, שלח, שיש אלרגניים באוויר, ושאוטוטו מתחילה עונת הים והבריכה. זה כיף ונחמד, אבל לעור הפנים שלנו זה לא פשוט. אז מעבר לשגרת טיפוח יומיומית, המתאימה לעונה זו, אנחנו ממליצים על סדרת טיפוח חדישה המותאמת  גם לעונה וגם לעידן בו אנו חיים. סדרת CITY NAP  – סדרה המשלבת מרכיבים טבעיים למניעת נזקי קרינת UV, קרינת מסכים וערפיח.

חום, לחות, זיעה, אלרגיה, פריחה, אדמומיות…  כל אלה מסמנים לנו שעונת האביב כאן ושהקיץ מתקרב. זה הזמן להשתמש בחומרים שמרגיעים את העור, ושאינם מורידים את רמת החומציות. זה הזמן לספק לעור לחות על בסיס מים ולא על בסיס שומן. ובנוסף, זה הזמן להוסיף לשגרת הטיפוח מוצרים המותאמים לאורח החיים הנוכחי, מוצרים שמתייחסים לחיים העירוניים, שאינם רגישים לשמש, ושמגנים על עור הפנים. מוצרים אלה נכללים בקטגורייה חדשה הנקראת אורבן אנטי-פולושן (Urban Anti-Pollution). אנחנו פיתחנו את סדרת CITY NAP City Natural Anti Pollution) ) – סדרת טיפוח בעלת קומפלקס בלעדי לנו, המשלבת מרכיבים טבעיים למניעת נזקים הנגרמים סביבנו מדי יום. נזקים של קרינת UV,UVA  UVB, נזקי מתכות כבדות וכימיקלים, עשן, אבק, וזיהום אוויר.

CITY NAP

מה שונה בעידן הנוכחי?

סגנון החיים המודרני חושף את עור הפנים למפגעים שלא היו קיימים בעבר. האבק, הזיהום והערפיח הכבד בערים השונות, הטכנולוגיה המתקדמת שהביאה איתה קרינה כחולה מסמרטפונים, מחשבים וטאבלטים – גורמים לשחרור של עוד ועוד רדיקליים חופשיים הפוגעים בעור, ומזרזים את תהליך הזדקנות שלו. את סדרת  CITY NAP ייצרנו על מנת להגן על העור ולמנוע את הנזקים הללו.

למה דווקא עכשיו?

כשחם ולח עור הפנים חשוף ליותר גירויים. בנוסף למפגעים שהזכרנו, הזיעה, מי הים, הכלור שבבריכה – מאתגרים יותר את עור הפנים ועלולים להאיץ את תהליך ההזדקנות. האוויר עומד, ואיתו האבק והערפיח וכל אלה נדבקים לעור שלנו. מה שמייחד את סדרת CITY NAP שהיא לא רק מגינה על העור מפני הנזק של הרדקילים החופשיים, היא גם משפרת את התפקוד והנראות שלו. זה קורה בזכות כמה חומרים פעילים שקיימים במוצרי הסדרה אשר מאיצים את תהליכי ההתחדשות בעור, אוגרים לחות, מחזקים את מערכות ההגנה של העור, משפרים את חיוניות העור, מחדשים אותו ומרפאים אותו. כיוון שמדובר בחומרים שאינם רגישים לשמש, הם מצוינים לעונה זו, ומהווים עוד מערך הגנה לעור הפנים.

ההמלצה שלנו

סדרת CITY NAP כוללת קרם לחות ליום, קרם לילה, מסכת לחות, מסכת שינה, סרום וסבון פילינג. כל מוצרי הסדרה מכילים קומפלקס ייחודי של אצות וצמחים בעלי יכולת אנטי-אוקסידנטית ואנטי-בקטריאלית. שילוב שלהם בשגרת הטיפוח בימים אלה, תעניק לעור הפנים שלכם כל מה שנחוץ לו. לבעלי עור רגיש, הסובלים יותר בעונה זו, ממליצה מיכל חלילי, מדריכה בכירה במעבדות GIGI ומומחית להצערת העור, על סבון הפנים ועל מסיכת השינה. הסבון, הוא למעשה ג'ל ניקוי לפנים המסיר את כל סוגי הלכלוך, האיפור והצטברויות השומן. הוא מכיל פחם והוא מצוין לעונה החמה כי הוא מנקה את העור ומרענן אותו, אבל לא מייבש אותו. מסיכת השינה מותאמת לקיץ, ובמיוחד לאנשים המתקשים למרוח קרם לחות ביום כיוון שזה גורם להם להזיע. מדובר במסכת לחות חדשנית, בעלת מרקם עדין, שמחייה את העור, משקמת ומחדשת אותו. היא עשירה בלחות ולכן יכולה להשלים את הלחות שחסרה במהלך היום. ולסיום – כלל מוצרי הסדרה אינם מכילים רכיבי הגנה מהשמש. לכן, להשלמת הטיפול והטיפוח הקפידו למרוח ביום קרם הגנה מסדרת SUN CARE.

ניתן לרכוש אצל הקוסמטיקאיות של GIGI
לרשימת קוסמטיקאיות GIGI לחצי כאן

 
דילוג לתוכן