להתאמה אישית אונליין ורכישה - התקשרי עכשיו! 03-9155683

5 סיבות לטיפול פנים מקצועי

כיום, ניתן למצוא שפע של מידע זמין על טיפוח העור בלחיצת עכבר. כמו כן, סביר להניח שחדר האמבטיה שלכם מלא במוצרים כגון: מסכות, סבון גרגירים ופילינג שעוזרים לנקות את העור ולתרגל שגרת טיפוח טובה בכל יום. עם זאת, הניקוי היומיומי בבית לא מהווה תחליף לטיפול מקצועי בקליניקה. גם אם העור שלכם לא סובל מאקנה או בעיית עור, הרי שאין ספק שהפנים שלכם יראו טוב יותר לאחר טיפול של קוסמטיקאית מקצועית.

מיכל חלילי, מדריכה בכירה ב GIGI מסבירה: "היתרון העיקרי בטיפול מקצועי נמצא ביכולת האבחון של מצב העור בזמן הטיפול. הקוסמטיקאית מאבחנת ומסבירה איך העור מגיב ללחץ, להורמונים ואילו מוצרי קוסמטיקה מתאימים לטיפוח אופטימלי לפי מצב העור. ההמלצה שלנו היא לקבוע טיפול חודשי במקרים של בעיות בעור, ולעור נורמלי לפחות פעם בעונה בכדי לשמור על עור בריא ומאוזן. החל מגיל 40 מומלץ להגיע לטיפול פעם ב-6 שבועות".

שאלנו למה חייבים לעבור טיפול מקצועי – הנה מה שלמדנו:

1. טיפול פנים מנקה באמת את הנקבוביות – "טיפול מקצועי ינקה לחלוטין את העור באופן שאי אפשר לעשות לבד בבית". מסבירה מיכל, "תחשבו על זה כך – אתם מצחצחים שיניים ומעבירים חוט דנטלי פעמיים ביום, אבל עדיין חייבים ללכת לרופא שיניים ושיננית כל חצי שנה כדי לשמור על בריאות אופטימלית". בטיפול פנים מקצועי משתמשים במוצרים מיוחדים שמרככים את העור ומאפשרים ניקוי עמוק של הנקבוביות בצורה נכונה ועדינה בלי לגרום לסימנים אדומים".

2. למה העור שלי לא נראה טוב היום? – אם יש לך עור נהדר עכשיו, את לא יכולה לסמוך עליו שהוא יראה אותו דבר בעוד כמה חודשים: עור הפנים מקרין כמעט באופן מיידי בעיות שונות החל מעייפות ולחץ ועד לשיבוש הורמונלי או מחלות עור שונות. "העור הוא האיבר הכי גדול בגוף האדם ומשתנה לאורך זמן בגלל הגיל, מזג האוויר, תזונה, הורמונים ואפילו מחסור בשעות שינה. עין מקצועית יכולה לעזור בטיפול בשינויים ובעיקר במניעת נזקים עתידיים הנגרמים מחוסר הבחנה או הזנחה.

3. 'מפוצצים' חצ'קונים – כל אחד מאתנו חוטא בחשק לטפל בפצעונים כאן, מיד ועכשיו! כמובן בלי הכנה מתאימה. אבל, בכל פעם שמנסים לסחוט פצעון, מסתכנים בהצטלקות אקנתית הפוצעת את העור וגורמת לכתמים וגבשושיות על העור. " טיפול מקצועי מכין את העור לקראת הניקוי כך שניתן לטפל בפצעונים מבלי לפצוע את העור ומבלי ליצור מצב דלקתי עמוק יותר. הטיפול גם מפחית את כמות ופרק הזמן בין התפרצות להתפרצות כך שהעור מבריא בקלות יתרה, נראה חלק יותר וללא ברק שומני".

4. קוסמטיקה להמונים היא לא קוסמטיקה מקצועית – דיילת יופי שבוחנת את העור שלך בין המדפים ותחת תאורת פלורסנט לא באמת יכולה להעניק לך התאמת מוצרים מקצועית גם אם כוונותיה טובות. הדרך הטובה ביותר להמליץ על מוצרי טיפוח נכונים לעור נעשית בדרך המקצועית: לנקות את העור, לטפל בו ובתום הטיפול לאבחן שוב ולהתאים את המוצר למצב העור. בינינו – כל אחד יעדיף את הטיפול המרגיע והמקצועי על פני שיטוט אקראי בין המדפים.

5. יתרונות טכנולוגיים לעור שלך – גם אם יש לך שתי ידיים ימניות ויכולת וירטואוזית לרקוח תרופות סבתא שממש עובדות –אין תחליף ליכולת הטכנולוגית של המכשור המתקדם והמקצועי בקליניקה. "לדוגמא, שימוש בטיפול אור, באמצעות מנורות LED כחול ואדום המחטאים חיידקים בעור ומצמצמים נקבוביות, או מכשירים המסייעים להחדרת חומרים פעילים כמו לייזר וגלי רדיו הגורמים באופן פיזי למיצוק העור ולהתחדשות תאי עור.

דילוג לתוכן