להתאמה אישית אונליין ורכישה - התקשרי עכשיו! 03-9155683

3D HYALU FILL – הדור החדש של החומצה ההיאלורונית

לפני כחצי שנה השיקה מעבדות GIGI את הקרם המהפכני 3D Hyalu Fill, קרם ממלא וממצק המעניק את הפתרון האולטימטיבי להחדרת חומצה היאלורונית החיונית לשמירה על עור בריא, חלק וגמיש. אז מה מייחד כל כך את הקרם הזה ומה הופך אותו למוצר מבוקש כל כך בקרב נשים בכל הגילאים.

על מה כולם מדברים?

מי שניסתה את ה-3D למשך תקופה, ראתה תוצאות מיידיות. ההמלצה שלנו, היא לתעד את התהליך, לצלם לפני ולאחר חודש. התוצאות כאמור ,נראות לעין. עור הפנים משתנה – הקרם מחליק קמטים ומחזיר לעור את המוצקות והגמישות הפוחתים עם השנים. הוא יוצר שכבת תמיכה פנימית בריאה ועתירת לחות, המשפרת את שכבת העור העליונה.

איך זה קורה?

מדובר בקומפלקס ייחודי ופעיל המשלב לראשונה בישראל כמה מהרכיבים, וביניהם:
Spherulite פטנט צרפתי מוגן המחדיר מולקולה גדולה של חומצה היאלורונית לדרמיס בשילוב תמצית צמח טבעית היוצרת נפח לשכבת הדרמיס.
StimulHyal – מרכיב סידן צמחי טהור, המגביר את גמישות העור ואת פעילות אנזיםHAS2 , המייצר חומצה היאלורונית טבעית בדרמיס.
Easyliance – חומר טבעי היוצר אפקט מתיחה ומיצוק מידי.

הקומפלקס מכיל גם פפטידים ומרכיבים טבעיים המסייעים למילוי ולתיקון נזקים בשכבות העמוקות, ויוצרים אפקט מתיחה על שכבת העור העליונה. מדובר בנוסחה, המכילה שילוב מרכיבים פעילים המיוצרים בפיתוח המתקדם והחדשני ביותר הקיים היום בתחום הטיפוח הדרמו-קוסמטי.

סודה של החומצה ההיאלורונית

חומצה היאלורונית, היא הבסיס לשמירה על בריאות העור. היא נקראת גם היאלורונאן או היאלורונאט, ולמעשה היא פוליסכריד (שרשרת של סוכרים) טבעי המופרש ע"י תאים הנקראים פיברובלאסטים, וממלא את החלל הבין תאי של רקמות גופנו וגופם של כל בעלי החיים. ניתן להעריך שאדם השוקל 70 ק"ג נושא בגופו כ-15 גרם חומצה היאלורונית, כאשר שליש מכמות זו מפורק, ובמקומו נוצר חומר חדש מדי יום. הפירוק נעשה על ידי חלבון ספציפי הנקרא היאלורונידאז .( Hyaluronidase)

חומצה היאלורונית חיונית לרקמות השונות ומעניקה לחות לעור. בנוסף, היא משמשת בסיס לחלבונים חשובים כקולגן ואלסטין המעניקים לעור נפח, חוזק וגמישות. לחומר זה שימושים רבים ברפואה מאז 1970, בין היתר בניתוחי עיניים, באורטופדיה, כמאיץ ריפוי רקמות לאחר ניתוחים ועוד. לרפואה אסתטית נכנסה החומצה ההיאלורונית לשימוש לפני כ-20 שנים, ואושרה לשימוש לצרכים קוסמטיים בארה"ב בשנת 2003.

חומצה היאלורונית קרם
עם השנים, מאגר החומצה ההיאלורונית כמו גם זה של הקולגן וחלבונים אחרים הולך וקטן, העור מאבד נפח, נעשה דליל, מקומט ויבש ומתקבל מראה חסר ברק ומבוגר. התכונות ההיגרוסקופיות הייחודיות של חלקיקי החומצה ההיאלורונית מקנות להם את היכולת לקשור מים ובכך להעלות את רמת הלחות, לרכך את העור, ולהעניק מיצוק ומראה בריא וצעיר יותר.

הפיתוחים של השנים האחרונות במעבדות מחקר מובילות בעולם כמו INFINITECהספרדית ו- SOLIANCE הצרפתית, יצרו סוגים שונים של חומצה היאלורונית בגדלים שונים. חומצה ההילורונית נמדדת לפי גודל דלתון המולקולות, ומשולבת במוליכים מיקרוסקופיים המאפשרים לה לחדור לשכבות עור שונות ולהשתחרר באופן ממוקד ולמשך שעות ארוכות.

20 שנים לאחר יצירת הקרם הראשון עם חומצה היאלורונית השיקה GIGI קרם חדשני שמשלב את כל החידושים הטכנולוגיים הקיימים היום בעולם הטיפוח. 3D Hyalo Fill הוא קרם המכיל שלושה סוגים של חומצה היאלורונית, חלקם עטוף במוליכים מיקרוסקופיים, המסוגלים לתקן יובש עמוק בעור ולמלא קמטים. מדובר ב-4 פטנטים בינלאומיים, ובחומרי גלם אורגניים בעלי תו תקן אירופאי. התוצאה, כפי שוודאי כבר הבנתם, היא אפקט של החלקה, נפח, מילוי ומיצוק לקמטי ההבעה.

מוזמנות לנסות בעצמכן.

דילוג לתוכן