להתאמה אישית אונליין ורכישה - התקשרי עכשיו! 03-9155683

קילוף רטינול

RATIN A – מחקרים בקרב רופאים וקוסמטיקאיות מגלה שפילינג רטינול הוא טיפול האנטי-אייג'ינג החזק והפופולארי היום.

טיפול פילינג מקצועי דומה לתהליך 'התחל מחדש' לעור שלך. הפיליג גורם להשלת תאי העור המתים שהצטברו על פני עורך במהלך הזמן וגרמו לעור להיראות עמום, ומגלה עור חדש שהסתתר מתחת לתאי העור המתים. מרבית חומרי הפילינג המוכּרים משתמשים בחומצות או באנזימים מפירות לשחרור של שכבת תאי העור המתים, אבל לצידם קיים הרטינול. הרטינול ידוע כבר עשרות שנים, אבל לאחרונה הוא הפך לפופולארי מאד במרפאות של רופאי עור ובקליניקות מקצועיות במיוחד השילוב של חומצות חדשות כמו החומצה הפירובית והחומצה פירולית שמעצימות את הפעולה בלי לגרום לגירויי בעור.

"בתכשירי פילינג על בסיס רטינול משתמשים בוויטמין A כחומר שגורם לקילוף. בדור החדש של הרטינול מחזקים את הפעולה שלו בעומק השכבות על ידי חיבור עם חומצות חדשות נוספות, והטכנולוגיה החדשה משפרת לא רק את הפעילות, אלא גם מצמצמת גירוי אופייני שהיה קיים בעבר בפילינג רטינול. יותר ויותר רופאים וקוסמטיקאיות מוסמכות מבצעים היום פילינג רטינול למגוון גדול יותר של לקוחות המבקשות להתמודד עם סימני גיל", אומר חיים זר סמנכ"ל פיתוח של GIGI, "מהסיבה הפשוטה שויטמין A מצעיר את העור והופך אותו לחלק יותר, בהיר וגמיש יותר מכל שיטת פילינג אחרת עם יתרונות גדולים יותר של אנטי-אייג'ינג".

תכשירי פילינג מקצועים מבוססי רטינול יעילים יותר כיוון שרטינול טהור מהדור החדש מסוגל לחדור לשכבות העמוקות של העור בגלל הגודל המקרוסקופי של המולקולה. "תכשירים מסוג זה מתאימים לרוב סוגי העור, אבל הם יעילים במיוחד לעור עם אקנה, בעיות פיגמנטציה וסימני הזדקנות שנראים לעין. ככל שהקוסמטיקאיות והלקוחות לומדות יותר להכיר את מגוון היתרונות שמציע הרטינול, הוא הופך לשיטת הפילינג המועדפת והפופולארית. בעבר חשבו שרטינואידים מיועדים רק לטיפול באקנה, אבל היום נשים מעל גיל 30 מוסיפות גם מוצר מבוסס רטינואיד לשגרת הטיפוח הרגילה בבית, ומעדיפות כזה הותאם במיוחד למצב העור שלהן על ידי בעלת מקצוע".

פילינג רטינול מועיל גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך כשהדובדבן בקצפת היא תוצאות נראות לעין ותחושה מידית של שיפור: "העור שלך ירגיש רווי יותר בלחות, הקמטוטים והקמטים יצטמצמו, גמישות העור תשתפר והוא ייראה צעיר יותר. פירוק הקולגן הטבעי בעור יואט ולכן גם הגמישות תשמר. אם העור נוטה לאקנה, ההתפרצויות של פצעונים יירגעו ומספר התקפי האקנה יצטמצם. באופן כללי, רטינול עוזר לשמור על הופעה צעירה ועל בריאות העור".

כמו עם רוב תכשירי הקילוף לשימוש מקצועי,שנוטים להיות הרבה יותר חזקים מהתכשירים לשימוש ביתי, תזדקקי לתקופה קצרה של מנוחה אחרי הטיפול. "בהתאם לריכוז תכשיר בדרך כלל יופיע קילוף עדין של העור במשך יומיים-שלושה לאחר הטיפול לכן מומלץ לתכנן להימנע מהשתתפות באירועים חברתיים גדולים או באירועים כלשהם בעבודה במשך כשבוע אחרי טיפול הקילוף".

דילוג לתוכן