להתאמה אישית אונליין ורכישה - התקשרי עכשיו! 03-9155683

פפטידים בענף הקוסמטיקה

הם משמשים לתהליכי אנטי-אייג'ינג, בונים מחדש את התא, משפרים את מראה העור באופן ניכר, ומעכבים יצירה של קמטים חדשים. פפטידים – משפחה פופולרית בעלת תפקיד משמעותי בעולם הקוסמטיקה.

הכירו את הפפטידים

פפטידים הם שרשרת של חומצות אמינו (אבני הבניין של החלבונים המצויים בעורנו), אשר תפקידם לעורר את מערכת ההגנה שקיימת בעור, ובהתאם לתפקידם, הם מכוונים לאיבר מטרה מסוים. הפפטידים נושאים בחובם מעין צופן למנעול של אותו איבר. איבר המטרה יכול להיות פיברובלסטים – התאים שמייצרים קולגן, מלנוציטים – התאים שמייצרים מלנין (כתמי פיגמנטציה), או תאי לנגרהנס – התאים של המערכת החיסונית. מטרת הפפטידים היא לחדור לשכבות העור העמוקות ולייצר שרשרת תגובות בעור. התגובה יכולה להיות של המרצה או של דיכוי. במקרה של תאי מלנוציטים למשל אנו נרצה לבטל את הפעילות שלהם, כדי שלא ייצרו מלנין, אז התגובה הרצויה היא דיכוי, אבל אם מדובר בתאי גזע, נרצה שהם יעבדו יותר טוב, כדי שהם ייצרו שכבות עור חדשות בצורה טובה יותר ומהירה יותר, ולכן התגובה הרצויה היא המרצה. נשמע מורכב. ואכן פפטידים הם עולם ומלואו, משפחה נרחבת הכוללת עשרות סוגים, ולהם תפקידים שונים ומגוונים.

אנטי אייגינג

 

הפיתוח של GIGI

הפפטידים הם נושא חם וחשוב במדע ובטכנולוגיה הקוסמטית. הם נמצאים בשלל תכשירים קוסמטיים, בקרמים, בסרומים ובמסכות בהם אנו משתמשים מדי יום. ישנם סוגים שונים של פפטידים ולכל אחד השפעה אחרת על עור הפנים. במעבדותGIGI פיתחנו סדרה ייעודית של פפטידים שנקראת NUTRI PEPTID – סדרה פעילה המשלבת בין מרכיבים טכנולוגיים לחומרים טבעיים, להשגת תוצאות מהירות בקליניקה והמשך טיפול בבית. בין מוצרי הסדרה תוכלו למצוא קרם לחות, מסכה מטהרת, ג'ל לניקוי, קרם עיניים, סרום, ואת המוצר החדשני שלנו שיצא השנה מסכה מתקלפת. מוצרי הסדרה מכילים את הפפטיד "טטרה פפטיד 15", כשהמטרה שלו זה להגיע לפיברובלסטים – התאים שמייצרים קולוגן, ולהתיישב על הרצפטור של פקטור הגדילה. מה שמייחד את מוצרי הסדרה שלנו הוא מערכת הובלה שלו – מערכת חדשנית, הנקראתHyluFiller x50 , שתפקידה לעודד התחדשות טבעית של חומצה הילארונית בעומק שכבות העור. במערכת הזו הפטטיד לא מגיע לבד…
יחד איתו הוא מביא כלורלה, שהיא אצה שעוזרת לחידוש התא בתהליך של פוטוסינטזה. כך שגם אם מדובר בתא ותיק, שאין בכוחו לעשות לעור הפנים שינוי של ממש, האצה עוזרת לו.
מוצרי סדרת NUTRI PEPTID יוצרים מערך אנטי-אייג'ינג, המטפל בכתמים, בקמטים, ומאזן עור בעייתי, תוך כדי הענקת לחות, הזנה וטיפול מקסימלי לעור. המרכיבים החדשניים, בעלי משקל מולקולרי נמוך, פועלים בסינרגיה עם התהליכים הטבעיים ויוצרים פעילות אקטיבית בכל שכבות העור.

דילוג לתוכן