להתאמה אישית אונליין ורכישה - התקשרי עכשיו! 03-9155683

פילינג כימי

גורמים כגון אקנה, מזהמי אוויר וחשיפה מתמשכת לשמש הינם הסיבה העיקרית להזדקנות מוקדמת של העור. ניתן לטפל בנזקים אלו ע"י פילינג כימי, המעודד את חידוש התאים. תהליך זה איננו פולשני והתוצאה הינה עור חלק ובהיר יותר.
ניתן להשתמש בפילינג כימי גם לטיפול בכלואזמה (כתמים חומים העשויים להופיע על עור הפנים בזמן ההיריון או בנשים שנוטלות גלולות למניעת הריון).
את הפילינג הכימי ניתן לבצע על הפנים, צוואר, זרועות, ידיים ורגליים.

מה הם יתרונותיו של פילינג כימי

הפילינג מטפל באופן יעיל בקמטים ובסימני פיגמנטציה ומשיב לעור הסובל מנזקי השמש את הנעורים. יחד עם זאת, יש לציין כי אין ביכולתו של הפילינג הכימי לעצור את תהליך ההזדקנות הטבעי של העור או להעלים באופן מוחלט צלקות עמוקות.

כיצד מתבצע פילינג כימי

אופן הפעולה של הפילינג הינו הסרה של השכבות העליונות של העור ועל ידי כך חשיפה של עור בעל גוון אחיד וקורן יותר. קיימים שלושה סוגים עיקריים של פילינג כימי. כל סוג פועל באופן שונה ומשיג תוצאו שונות.
על הקוסמטיקאית להתאים את סוג הפילינג לאופי העור. ככל שהמרכיב הכימי חזק יותר, כך יהיה הפילינג עמוק יותר והתוצאות מרשימות יותר.

פילינג מתון: חומצות אלפא הידרוקסי (AHA) וחומצות בטא הידרוקסי (BHA ), פילינג זה הינו הסוג המתון ביותר. סוגי פילינג הקיימים תחת קטגוריה זו הינם הפילינג הגליקולי, הלקטי וחומצות פרי (AHA) או חומצה סאליצילית (BHA ). פילינג זה מסיר את השכבות העליונות של העור בלבד ומחליק קמטוטים עדינים ועור יבש ומחוספס.כמו כן ניתן להשתמש בפילינג זה על מנת לשפר את מרקמו של עור הסובל מנזקי השמש, לאזן עור בעל סימני פיגמנטציה או להעלים צלקות מסוימות שנגרמו כתוצאה מאקנה. יש לחזור על הטיפול בפילינג מספר פעמים על מנת להגיע לתוצאות הרצויות.
הטיפול בפילינג המכיל חומצות אלפא ובטא הידרוקסי הינו יחסית מהיר ופשוט. ברוב המקרים תחוש המטופלת בעקצוץ קל בלבד בעט הטיפול.

פילינג בינוני: (TCA (Tricarboxylic. פילינג זה נמצא בשימוש בעיקר לטיפול בנזקי השמש, קמטים שטחיים, גוון עור בלתי אחיד או סימני פיגמנטציה. בתחילת הטיפול עלולה המטופלת להרגיש תחושת בעירה קלה אשר תלווה בעקצוץ. לעיתים יש צורך בשני טיפולים במהלך תקופה של חודש או חודשיים על מנת להגיע לתוצאות הרצויות.

פילינג עמוק: חומצת פנול הינה המרכיב החזק ביותר הנמצא בפילינג כימי . ג'יג'י מעבדות קוסמטיקה פיתחה את הסדרה " קרוטוניק פיל". בפילינג מסדרה זו נמצא מרכיב ייחודי "שמן הקרוטון" אשר מגביר את רמת החדירה לעור. פילינג מסוג זה נמצא בשימוש לטיפול בקמטים עמוקים או בכתמים.

תחושה לאחר הטיפול:

רוב המטופלים ירגישו תחושת בעירה קלה במהלך הטיפול אשר תלווה בעקצוץ.

לאחר ביצוע הפילינג חשוב מאוד להעניק לעור הגנה מרבית מפני השמש ע"י שימוש בקרם הגנה.

דילוג לתוכן