להתאמה אישית אונליין ורכישה - התקשרי עכשיו! 03-9155683

עלינו

ליצור יופי מחומרים איכותיים

חזון החברה גובש מתחילת הדרך ומשקף את מהות מעבדות GIGI קוסמטיקה. מייסד החברה, אליעזר לנדאו ז”ל, ידע לקחת את החומרים הבסיסיים ביותר, לטפל בהם, ליצור מהם מוצר אחר, מפתיע, מפנק וטיפולי, אבל גם לגעת בנשים בדרך מיוחדת, שגרמה להן להרגיש נפלא. זו הייתה עשייה מתוך תשוקה ליצור יופי, להעניק לנשים אפשרות לשפר את המראה, לשמור על הנעורים ולהרגיש נפלא. כיום, החשיבה המיוחדת הזו – השאיפה לקחת דבר בסיסי כמו טיפול יופי ולהפכו לנפלא, הפכה לחלק מה- DNA שלנו כחברה, הן כתפיסה עסקית והן בפיתוח מוצרים. אותו חזון ראשוני ממשיך להניע אותנו קדימה – לפתח וליצור עבור יותר ויותר נשים ברחבי העולם תחושה נפלאה. להבין את צרכי העור המודרניים ולמצוא את החומרים החדשניים שיעזרו לכל אישה לשמור על מראה צעיר, בריא ויפה.

הערכים

מעבדות GIGI קוסמטיקה הינה חברה של אנשים. מערכת הערכים שגיבשנו בשנים האחרונות מבוססת על העשייה שלנו מאז ומתמיד ומהווים את ה’נשמה’ של מעבדות GIGI. אנו מקפידים לשמור על שקיפות מלאה בתחום הייצור, עמידה בתקנים בינלאומיים ובקרת איכות תמידית כדי להבטיח שקהל הצרכנים שלנו יקבל את המיטב שבמיטב וללא חשש. בנוסף, שמירה על קשר קבוע עם הקוסמטיקאיות תורם להכרה עמוקה יותר של התחום המקצועי ומציאת פתרונות ושיטות חדש בתחום הטיפוח המקצועי.
אחריות מלווה אותנו בעשייה שלנו: אחריות לסביבה, אחריות לאיכות, לבריאות ובעיקר אחריות ליצירת מוצרי קוסמטיקה וטיפוח טהורים, נקיים וללא חשש לשימוש על הפנים והגוף. אנחנו מחויבים לקהל המשתמשים המקצועי וכן לכל אישה ואישה המשתמשת במוצרי הטיפוח של מעבדות GIGI קוסמטיקה, בישראל או בעולם.

 

הצוות

אנחנו גאים ברוח הצוות שלנו ונחושים ליצור כל הזמן צוות מנצח בכל תחומי הפעילות של החברה. אנחנו מתייחסים לצוות שלנו כאל משפחה בה אמון וכבוד הדדי הם בראש סדר העדיפויות. זוהי הדרך היחידה בה נוכל לחתור אל יעדים משותפים, לעמוד באתגרים ולנצח. החיבור בין החזון והערכים שלנו מעצב את האופן בו אנו פועלים ומחייב אותנו לבחון כל דבר מחדש, לשפר את הקיים, להגיע ליותר ויותר נשים וגברים ברחבי העולם, ליותר שווקים עם קונספטים ייחודיים, פתרונות חדשניים, מוצרים המשפרים את איכות חייהם ולקיים פעילות עסקית המייצרת ערך גבוה לכל מי שנמצא בקשר עם החברה שלנו.

דילוג לתוכן