להתאמה אישית אונליין ורכישה - התקשרי עכשיו! 03-9155683

נוגדי חמצון בקיץ

הם מגנים על הגוף מפני רדיקלים חופשיים, עוזרים לשמור על מראה פנים חלק, והם נמצאים במגוון מזונות ומוצרי קוסמטיקה. כל מה שרציתם לדעת על נוגדי חמצון, ועל חשיבותם להגנה על עור הפנים שלנו – בעיקר בקיץ!

נוגדי חמצון (אנטי־אוקסידנטים) הם חומרים המכילים בתוכם מינרלים, ויטמינים, ורכיבים נוספים שמגנים על גופנו מפני רדיקלים חופשיים. רדיקלים אלה נוצרים כתוצאה מתגובות חמצון שפוגעות בתאי הגוף. לנוגדי החמצון יש השפעה שמאריכה את חיי התא, ולפיכך הם מאטים את ההזדקנות של העור, הם גם מגנים עליו, והם חשובים לנו בעיקר בקיץ!

הגוף שלנו אמנם מייצר כמה תרכובות נוגדות חמצון באופן טבעי, אבל גם במקרה זה אנו יכולים לעזור לו. אחת הדרכים היא לצרוך מאכלים עשירים בנוגדי חמצון שיכולים להשפיע לטובה על גופנו, ובעיקר על עור הפנים. בין המזונות העשירים בנוגדי חמצון שכדאי להכניס לתפריט, נמצא את העגבניות, התרד, הגזר, האוכמניות, הענבים הכהים, את הגוג'י ברי, שעועית, קקאו, ברוקולי, שום, אגוזים ותותים.

דרך נוספת לשמור על עור הפנים, טמונה בשימוש במוצרים קוסמטיים שמכילים ויטמינים C ו-E ופועלים נגד הרדיקלים החופשיים. כך הם מגנים על העור לאורך זמן. אנחנו במעבדותGIGI , פיתחנו כמה מוצרים שעונים בדיוק לדרישות הללו:

סרום מסדרת ESTER C – הסרום מכיל נוגד חמצון חזק מאוד שמשתתף בכל תהליכי החידוש בתא. זהו סרום בעל אפקט הבהרה; יש בו ריכוז גבוה במיוחד של ויטמין C פעיל, שמפרק כתמי מלנין, מנטרל רדיקלים חופשיים ומונע נזקי חמצון. שימוש רצוף בסרום זה מעכב בצורה משמעותית הופעת סימני הזדקנות, אובדן גמישות, קמטים ופיגמנטציה, שכן הוא מונע קמטוטים הנוצרים עקב יובש או קרינת שמש.

סרום מסדרת ויטמין E – סרום עשיר במרכיבים אנטי-אוקסידנטים ובחומרי הרגעה. הוא מגן על דפנות התאים, קושר לחות לשכבות העור, ויעיל לשימוש בעונת הקיץ. הסרום בעל ריכוז גבוה במיוחד של ויטמין E וחומרי לחות המעניקים לחות זמינה לעור מיד עם המריחה.

מסיכת חימר מסדרת NUTRI PEPTIDE – מסכת ניקוי עשירה במרכיבים חיוניים המסייעים לאיזון ולטיהור העור, שמשלבת בין יכולות חיטוי לבין טיהור וניקוי העור בעזרת חימר טבעי שסופח שומנים. חשוב לדעת שלאחריה יש למרוח על העור מסיכת לחות מאותה הסדרה על מנת להוסיף לחות לעור. שכן, בעיקר בעונה זו יש לשמור כל הזמן על האיזון בין ניקוי לתוספת לחות, וכמובן להגן על העור מהשמש. זה לא נושא שניתן להתפשר עליו! לכן, עם ובלי קשר לנוגדי החמצון, יש למרוח על העור גם קרמים שמכיליםSPF בהתאם לצורך ולמשך הזמן בו אנו חשופים לשמש.

סדרת BIOPLASMA – מוצרי הסדרה מכילים מרכיבים טבעיים ממקור ימי ומרכיבים המופקים מהצומח. שימוש קבוע בהם מנטרל את השפעת נזקי החמצון, מעניק אנרגיה לתאים, ומשפר את הרכות והגמישות של העור. בחלק מהמוצרים הקוסמטיקאיות משתמשות במכון, וישנם מוצרים שהם חלק בלתי נפרד מהשלמת הטיפול בבית.

דילוג לתוכן