להתאמה אישית אונליין ורכישה - התקשרי עכשיו! 03-9155683

טיפול פנים

העור שלנו, שחשוף לא מעט לפגעי מזג האוויר, ובעיקר לקרני השמש החזקות, עשוי לסבול מנזקים חמורים, שמופיעים לאורך השנים בתצורות שונות. אלה יכולים להיות כתמים בולטים, יובש בעור, קמטוטים סביב העיניים ובאזורים נוספים בפנים ובכלל, מראה נפול וחסר ברק. כדי להתמודד עם הנזקים האלה ועם בעיות עור נוספות, מוצעים כיום על ידי הקוסמטיקאיות השונות מבחר של טיפולי פנים.

טיפולים אלה, המותאמים באופן נקודתי לסוג העור וגם למצבו, מחזירים לעור את הלחות שאיבד, מספקים לו את הוויטמינים והמינרלים שלהם הוא זקוק וחודרים אל השכבות העמוקות שלו כדי להתמודד עם הנזקים השונים שמהם הוא סובל.

על מגוון טיפולי הפנים המוצעים כיום

ישנם, כאמור, סוגים שונים של טיפולי פנים. ישנם כאלה שניתן לבצע בבית, באופן עצמאי, וישנם אחרים המוצעים אך ורק על ידי קוסמטיקאיות המתמחות בכך. ישנם טיפולי פנים רפואיים, העוזרים להתמודד עם בעיות שונות בעור, וגם טיפולי פנים מפנקים, המתאימים לכל מי שרוצה להרגיש טוב ונעים, אך איננה סובלת מבעיה מסוימת בעור הפנים. בזכות הפיתוחים הרבים בתחום הקוסמטיקה, מוצעים כיום טיפולים הכוללים שימוש במכשור מתקדם וחדשני מאד, כמו לייזר למשל.

גם טיפולי האנטי אייג'ינג נחשבים לטיפולים חדשניים של העת האחרונה, טיפולים שהוכיחו את עצמם כיעילים מאד וכן ככאלה המשיגים תוצאות לטווח הזמן הארוך. טיפולים אלה מוצעים לנשים הסובלות מסימני הגיל, נשים בנות 30 ומעלה. כל אחד מטיפולי הפנים מתאים גם לגברים, אולם מרבית הפונים אל הקוסמטיקאיות הן דווקא הנשים. ישנן מטופלות צעירות, בגיל העשרה וגם נשים מבוגרות בגיל השלישי.

כיצד בוחרים טיפול פנים מתאים

טיפולי הפנים המוצעים כיום מאפשרים לכל אחת להחזיר לעור הפנים שלה את כל מה שאיבד לאורך השנים וליהנות ממראה צעיר יותר. חשוב לבחור טיפול המתאים לסוג העור ולבעיה שממנה סובלים. ישנם טיפולי פנים למקרים של אקנה חמורה, ישנם טיפולים למקרים של בעיות פיגמנטציה.

ישנם טיפולים לאלה הסובלים מפצעונים רבים על הפנים וגם טיפולי יופי, שמתאימים לפני אירוע מיוחד, כמו חתונה למשל. כדאי להיעזר בקוסמטיקאית שבה מטופלים ויחד איתה לבחון את סוגי הטיפולים השונים ואת מידת התאמתם.

דילוג לתוכן