להתאמה אישית אונליין ורכישה - התקשרי עכשיו! 03-9155683

חידושים מעולם האסתטיקה

מוזר. החורף אמור להיות בעיצומו, אנחנו אמורות ללבוש את מיטב בגדי החורף שלנו…. וחם די חם בחוץ, בקושי טפטוף ודי מבלבל מה ללבוש וכולן כבר שואלות אותי "סיגליה מה קורה ומתי עושים את הפילינג???"
כולן אוהבות פילינג שנתי שאותו אני עושה מדי חורף במשך כל כך הרבה שנים שבכל שנה נוסף חידוש שמקל את זמן החלמת העור.
פילינג "הטיפול המוביל" שמשפר ומגביר את זרימת הדם, הפילינג שמקלף את שכבות העור העליונות (האפידרמיס).
פילינג מחדש את מרקם העור ומשפר את הגוון מעמום וצהבהב לבהיר ומלא ברק, וייתן תוצאה של עור חלק קורן וגמיש יותר .
לפני פעולת הפילינג אנו מורחות בכל ערב משחות ותרכובות לקילוף והתחדשות, אותם תכשירים המכילים חומצות הידרוקסיות נגזרות של ויטמין A רטינול וכו' .  אותן תרכובות ידועות כבעלות השפעה המצעירה את תאי העור, תרכובות מצוינות אשר הוכיחו את יעילותן בשיפור באופן משמעותי במרקם העור.
לאחר שימוש בתרכובות אלו למשך חודש או יותר לפי צורך או מצב העור , גיל וכדומה… העור נקי ומוכן לקליטת הפילינג בפעם אחת או במספר פעמים בדרך כלל מדי שבוע, לפי מחקרים
קילוף פילינג לסוגיו ,זהו הטיפול היחיד שעוזר להתחדשות ורענון העור שלאחריו העור בריא, נקי, ומחודש.
כל טיפול יופי, מסכת יופי או תכשיר שנמרח ייספג טוב יותר וייתן תוצאה מקסימלית. כל אחת שמורחת תרכובת מקלפת בלילה חייבת למרוח קרם הגנה בבוקר.

בשנים האחרונות יש מודעות עצומה לנזקי השמש, ואני תמיד אומרת שהשמש נוקמת, גם אם הפסקנו להיחשף לשמש, התוצאה תגיע לאחר שנים, לכן מריחה של מקדם הגנה חשובה ביותר, בשנים האחרונות עם מודעות גדולה אנו מקפידות למרוח מקדם הגנה ונחשפות לשמש בצורה מבוקרת.

אני ממליצה במהלך כל השנה למרוח בערב תרכובת המכילה חומצות לקילוף בריכוזים נמוכים בכדי לשמר תוצאה של טיפולים עמוקים יותר בזמן החורף שקרני השמש חלשות יותר ופחות מזיקות .
סוד ההצלחה היא בהתמדה ובכדי להגיע לתוצאה מקסימלית ולמרקם עור חלק נקי ורענן צריך לשמור ולשמר כל השנה .
התכשירים והטיפולים מתקדמים כל הזמן והיום יש לנו את כל הכלים בקוסמטיקה נכונה ומבוקרת ובטיפולים חדשניים ניתן לחדש ,להבהיר ולהצעיר את העור.
למקסם את התוצאה ולהראות צעירים ורעננים ובעיקר חיוניים בכל גיל.
אז לכל מי ששוקלת מתי להתחיל?
האם כדאי למרות מזג האוויר והחורף שלא ממהר להגיע ?
אז אפשר ואפילו רצוי להשתמש בתכשירים אשר מכילים תרכובת לקילוף או לעשות פילינג, בתנאי שאתן בידיים טובות והקילוף מבוקר ומותאם אישית למצב העור, להיחשף בצורה מבוקרת לשמש ולמרוח מקדמי הגנה על כל פיסת עור חשופה.

מאת סיגליה גרשון לנדאו

אסטטיקאית מומחית בהצערת העור

 

דילוג לתוכן